dzisiaj jest: 29 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Piotr, Robert, Bogusław

„Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu tarnowskiego i m. Tarnów (II) – SZANSA NA SUKCES"

PUP Tarnów logoW 2024 i 2025 roku, Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie realizuje projekt „Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu tarnowskiego i m. Tarnów (II) – SZANSA NA SUKCES”, wdrażany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021–2027, Priorytet 6. Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa – projekty powiatowych urzędów pracy, typ projektu A: Aktywizacja zawodowa PUP, dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Szczegółowe informacje o projekcie pod adresem: www.tarnow.praca.gov.pl/

Projekt Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu tarnowskiego i m. Tarnów (II) – SZANSA NA SUKCES

„Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu tarnowskiego i m. Tarnów (II) – SZANSA NA SUKCES” fundusze publiczne

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie